Biz kimiz?

appsmen_achtergrond copy

Appsmen, her biri kendi alanında yetkin profesyonellerden oluşan genç ve yenilikçi bir şirkettir. Şirketimiz 2012 yılında mobil teknoloji alanında yenilikçi projeleriyle fark yaratmak için kurulmuştur. Bizi diğer şirketlerden ayıran en büyük farkımız müşterilerimizi bizden aldıkları ürünlerde baştan sona kadar destekliyor olmamızdır. Appsmen ürünleri, öncelikle müşteri istekleri baz alarak geliştirilmektedir. Bu sayede bulunmuş olduğumuz pazarda, çıkardığımız ürünlerin ihtiyaca %100 karşılık vermesine ve yüksek kalitede olmasına önem veriyoruz.

Ürünlerimizi, müşteri memnuniyeti ve sadakatini ön planda tutarak tasarlıyor ve müşterilerimizle uzun süreli iş ilişkisi kurmayı hedefliyoruz. Günümüzde yükselişte olan ve yakın gelecekte öneminin artacağını düşündüğümüz tablet ve akıllı telefon ürünlerinde çok büyük fırsatlar görmekteyiz. Bu nedenle Appsmen ekibi olarak mobil teknolojinin iş hayatında yenilikçi ve yaratıcı şekilde kullanımını savunuyor ve iş hayatına değer katan çözümler üretiyoruz.

Ulaşmak istediğimiz amaçlar nelerdir?

Mobil teknoloji alanında farklı endüstriler için standart çözümler üretmeyi ve şirketlerin düşük maliyet/yüksek kaliteyle geliştirdiğimiz mobil uygulamalarını ihtiyaçlarına göre kullanabilmelerini amaçlıyoruz. Özellikle müşteri kitlesi küçük ve orta çaplı olan ve mobil uygulama tasarlama konusunda kendi kaynakları olmayan şirketlere odaklanıyoruz. Bu şirketlerin düşük maliyetli ürünlerimizi kullanarak kendi işlerine değer katmaları ve kazançlarında artış sağlayabilmelerini hedefliyoruz.

İnancımız 

Appsmen ailesi olarak; küçük ve büyük çapta çalışan şirketlerin, mobil teknoloji alanında birbirleriyle yarışabildiği bir pazar ve her şirketin düşük maliyetle ekstra kazanç sağlayabileceği bir ortam oluşturabileceğimize inanıyoruz.


Yorumlar kapatıldı.