Müşterinize düzenli olarak toplu mailler gönderin!

  • 0

Müşterinize düzenli olarak toplu mailler gönderin!

Maliyeti yüksek olmayan, getirisi herşekilde fazla olan ve müşterinizle olan bağınızı güçlendirmede etkili olması nedeniyle toplu mail göndermek günümüzde önemli ve populer bir promosyon aracı haline geldi. Şuana kadar eğer denemediyseniz müşterilerinizi kazanmak icin toplu e-posta (newsletter) gönderimini promosyon planınıza mutlaka katmalısınız.

Genel olarak toplu şekilde mailler yollamanın pahalı ve zor olduğu düşünülür. Ancak bu düşünceler tamamen yanlıştır. E-posta aracılığıyla insanlara ulaşmak diğer reklam yöntemlerine göre hem daha az masraflıdır hem de sonuc almada başarı oranınız daha yüksektir.

eposta

Toplu şekilde E-posta aracılığıyla mail göndermek neden bukadar etkilidir?

Sizde mevcut olan mail adresleri sizin kendi müşterilerinizdir. Dolayısıyla müşterileriniz sizi ve haberlerinizi herşekilde en yakından takip etmek isterler. Toplu mail sayesinde müşterileriniz indirimler ve özel tekliflerden haberdar olabilirler, bu durum müşterilerinizin sizi daha fazla ziyaret etmesini saglar.

Müşterileriniz E-posta listenize nasıl abone olabilirler?

Kendi sipariş sitenizde kolay bir form ile müşterileriniz isim ve mail adreslerini vererek e-posta listenize abone olabilirler. Bu sayede otomatik olarak restoran mail listenize girmiş olurlar.

E-posta aracılığıyla diğer kullanabileceğiniz yöntemler:

  • Müşterilerinize vereceğiniz her türlü indirimi toplu mail olarak iletebilirsiniz. Müşterilerinizin indirimlerinizi bu sayede takip etmesi müşteri sadakatinide arttıracaktır
  • Göndereceğiniz mailler asla sıkıcı olmamalı! Mailleriniz herzaman eğlenceli, faydalı ve ilginç haberler içermesi gerekir.

Toplu mail gönderme konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Toplu mail için kullanılan programlardan, göndereceğiniz maillerin içeriğine kadar size her konuda yardımcı olabiliriz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Detaylı Bilgi Al!

  1. Geçerli bir mail adresi doldurunuz
  2. Seçtiğiniz ürün